5dmk4

Od lat Canon jest jednym z bardziej znanych i uważanych producentów kamer cyfrowych, aparatów i lustrzanek. W ich ofercie można znaleźć wiele modeli, które cieszą się sporą popularnością. Canon stara się, aby ich produkty były dobrej jakości i była wystarczające dla najbardziej wymagających użytkowników. Mimo popularności forma Canon nie chce spoczywać na laurach i cały czas wymyśla coraz to nowsze sprzęty, które wzbogaca o nowe funkcje. Takim sposobem chce stworzyć sprzęt, który będzie najlepszy na rynku i tym samym przyniesie sławę całej firmie. Bardzo dużo sprzętów nowej generacji jakie wprowadza na rynek Canon to lustrzanki. Są funkcjonalne, łatwe w obsłudze, a ich cena jest adekwatna do ich jakości.

Obecnie jedną z najbardziej popularnych lustrzanek cyfrowych na rynku jest lustrzanka 5dmIII. Najwięcej osób decyduje się na jej zakup, a ci którzy są w jej posiadaniu cenią ją sobie za jej jakość i funkcjonalność. Niebawem jej popularność może się zmniejszyć. Na rynku ma pojawić się nowa lustrzanka cyfrowa. Będzie to model Canon 5dmk4. Bez wątpienia bardzo szybko okaże się ona hitem. Prawdopodobnie nowość pojawi się w 2015 roku. Dokładnie nie wiadomo jaka będzie konkretna data wprowadzenia na rynek ten lustrzanki, ale a pewno będzie ona miała duże znaczenie na rynku i zyska spore zainteresowanie. Prawdopodobnie będzie to wrzesień 2015 roku, ale data ta cały czas się zmienia. Po jej pojawieniu się na rynku będzie można zastąpić stare lustrzanki nowym udoskonalonym modelem. Na pewno będzie on udoskonalony i znacznie bardziej funkcjonalny.

Nowa kamera cyfrowa 5dmIV będzie wyposażona w podwójny czujnik Pixeli, a także w funkcję Raw wideo reording. Kamera będzie miała wbudowaną funkcję WiFi i wiele innych funkcji, które wpłyną na poprawienie się jakości nagrań wideo. Lustrzanka ma zostać wyposażona w nowe elementy, dzięki którym nagranie będzie pozbawione wszelkiego rodzaju szumów, dzięki czemu uda nam się nagrać lepszej jakości filmy wideo. Canon chce za pomocą tej lustrzanki udowodnić, że jest na rynku numerem jeden. Jeżeli ich plan wypali z pewnością uda im się zyskać wielu nowych klientów.

Nowa lustrzanka 5dmkIV będzie posiadała bardzo dużą rozdzielczość, aż 22 megapikseli. Taka rozdzielczość sprawi, że każde wykonane zdjęcie, czy też nagranie wideo będzie doskonałe pod względem jakości. Przy tak dużej rozdzielczości można wykonywać zdjęcia nawet z bardzo dużej odległości. Mimo dużego odstępu pomiędzy obrazem, a kamerą zdjęcie nie będzie pozbawione szczegółów. Nowa lustrzanka będzie wyposażona w wysoką czułość ISO, która będzie wynosiła, aż 100-25600. Dynamika będzie miała zakres 11,7. Takie parametry wskazują tylko jedno. Będzie to bez wątpienia bestia w świecie lustrzanek cyfrowych. 5dmk4 będzie dosyć lekką lustrzanką. Jej waga ma wynosić zaledwie 950g. Wiele funkcji zostanie zamkniętym w tak niewielkim i lekkim korpusie. Bardzo dużą zaletą nowej lustrzanki, będzie duża rozdzielczość nagrań wideo. Będzie je można oglądać w jakości Full hd o rozdzielczości 1920 na 1080.

Nigdzie co prawda nie można znaleźć informacji, jaka będzie przybliżona cena tego modelu. Sądząc po parametrach i funkcjonalności sprzętu, nie będzie on bardzo tani. W Polsce z całą pewnością lustrzanka będzie dosyć słono kosztować. Mimo przewidywalnie dużej ceny i tak znajdzie się na nią wielu chętnych. Doskonale sprawdzi się wśród osób, które profesjonalnie zajmują się fotografowaniem, czy też filmowanie. Patrząc na lustrzankę Canon 5dmkIII już widzimy jak doskonały jest to sprzęt. Wyobrażając sobie, ze jej następca będzie jeszcze lepszy można być przekonanym, że i zdjęcia i nagrania będą jeszcze lepszej jakości. Bez wątpienia nowa lustrzanka 5dmk4 bardzo szybko zrewolucjonizuje rynek lustrzanek, aparatów fotograficznych i kamer wideo. W pewnym sensie będzie połączeniem wszystkich tych trzech sprzętów. Takie produkty ceni się najbardziej. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać roku 2015 i pojawienia się lustrzanki Canon 5dmk4. Dopiero, kiedy pojawi się na rynku i będzie można sprawdzić jej funkcje, będzie można ocenić, czy warto było tak długo na nią czekać. Jeżeli Canon postara się i zadba o każdy szczegół nowości może być producentem najlepszej lustrzanki jaka kiedykolwiek pojawiła się na rynku.