Canon 5d – idealne rozwiązanie do zdjęć przyrodniczych

Do fotografowania przyrody przydatny będzie dość dobry sprzęt. Dobrze w takich zadaniach powinny sprawdzić się rozwiązania firmy Canon, takie jak lustrzanki serii 5d mark, a konkretnie modele I, II oraz III. Ważna ich cecha jest to, że są to lustrzanki pełnoklatkowe i doskonale sprawdzą się w również jako narzędzie do nagrywania filmów. Dzięki temu nie trzeba zabierać dodatkowego sprzętu w postaci kamery, aby uzyskać wysokiej jakości nagranie przyrody. Więcej tutaj…

Lustrzanki Canona z serii 5d zapewniają nie tylko wysoka jakość obrazu. Posiadają one również wiele bardzo przydatnych funkcji, chociażby takich jak time laps. Jest to funkcja pozwalającą na wykonywanie serii zdjęć w rożnych odstępach czasu. Z takich zdjęć można później stworzyć efektowny film. Przykładem jest na przykład zdjęcie roślin rozwijających powoli swoje kwiaty.

Lustrzanki Canona to jednak aparaty dobre nie tylko do dokumentacji przyrodniczej. Sprawdza się one również dobrze do nagrywania aktywności sportowej. Przyda się tu jednak dodatkowe wyposażenie, chociażby takie, jak stabilizator glidecam hd 2000. Dzięki niemu operator będzie mógł swobodnie się poruszać i filmować sportowe wyczyny, a jednocześnie nie pogorszy się przez to jakość obrazu, ponieważ zostaną wyeliminowane drgania. Z tak dobrym wyposażeniem można naprawdę wiele.

Comments on this entry are closed.