Filmowanie i fotografowanie

fotografowanieSpory odsetek osób które zajmują się zawodowo  jak również amatorsko robieniem zdjęć chętnie skorzysta z takich możliwości jak połączenie funkcji aparatu fotograficznego oraz kamery cyfrowej. Jest to rozwiązanie które posiada w ofercie firma Canon, przykładem wręcz doskonałym jest model Canon 5d Mark III który uważany jest za flagowy przez specjalistów. Co w szczególności wyróżnia ten aparat? Bez wątpienia samo umiejętne połączenie najwyższe j jakości, prostoty obsługi jak również i funkcjonalności. Zwraca uwagę już sama rozdzielczość matrycy aparatu określona na 22.3 milionów czyli zapewniająca jakość każdego zdjęcia.

Co więcej jednocześnie w aparacie zadbano o odpowiednią foto czułość dzięki której jest też możliwe robienie rzeczywiście doskonałych zdjęć nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Czyli z tym aparatem spokojnie można wybrać się na dłuższą wycieczkę, bez obawy że pogorszenie się warunków atmosferycznych rzeczywiście uniemożliwi robienie zdjęć. Co więcej aparaty Canon charakteryzuje długa żywotność baterii, a także użytkownicy mają możliwość korzystania z wysoce pomocnych akcesoriów jak battery grip dzięki którym nie trzeba się też przejmować faktem iż nagle aparat „padnie” a nie będzie możliwości ładowania czy też wymienienia akumulatorów. Odpowiednie dobranie akcesoriów jest z pewnością elementem o który powinien zadbać każdy korzystający z aparatu jak lustrzanka cyfrowa Canon. Odpowiednie noszenie aparatu, chronienie przed upadkiem, czy korzystanie ze stabilizatorów obrazu znacząco poprawia sam komfort pracy.  Z funkcji w które wyposażony jest model Canon Mark III z pewnością uwagę zwraca możliwość robienia szybkich serii zdjęć z prędkością 6 klatek na sekundę, jak również i korzystania z opcji kręcenia filmów.

Aparat współpracuje z najlepszymi obiektywami o rozdzielczości 1080 dzięki czemu uzyskana jakość obrazu jest praktycznie kinowa. Można powiedzieć że przy samej doskonałej konstrukcji, wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości aparat Canon ma też jedną konkretną wadę. Jest nią rzeczywiście wysoka cena, która niejedną osobę może powstrzymać. Jednakże w momencie kiedy zacznie się używać modelu Mark III każdy szybko przekona się że jest to sprzęt dosłownie warty każdej wydanej na niego złotówki. Rzecz jasna opłaca się go kupować przede wszystkim osobom które są profesjonalistami, co nie znaczy że prawdziwy miłośnik fotografii ma sobie tego sprzętu za wszelką cenę odmówić.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment