Innowacja w świecie fotografii i filmu

canon_5d3Firma Canon opracowała nowy produkt, który oferuje najwyższej jakości filmy wideo. Co zaskakujące, produktem tym nie jest kamera video, ale aparat typu lustrzanka. Canon 5d Mark III to aparat, który jest marzeniem wszystkich miłośników fotografii i filmu. Produkt ten nie tylko robi świetne zdjęcia i filmy, ale jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Sprawiło to, że jest to najchętniej używany aparat przez profesjonalistów. Z wielkim wyborem funkcji i dostępny w przystępnej cenie Canon 5d Mark III zapewnia bogate funkcje, które zapewniają doskonałe zdjęcia i filmy wideo za każdym razem, kiedy będziesz go używać. Jakość filmów wideo, nakręconych przy pomocy Canona 5d jest po prostu porażająca swoją ostrością. Może ona śmiało rywalizować z nagraniami z profesjonalnych kamer video.

Mikrofon, który jest zainstalowany na urządzeniu daje bardzo realistyczny dźwięk stereo. W aparacie można również dostosować ustawienia audio do własnych potrzeb. Dzięki temu, jeśli chcesz nagrywać dwa kanały w jednym utworze lub jeśli chcesz je rozdzielić nie będziesz miał z tym żadnych problemów. Kolejną wielką zaletą jest optyczny stabilizator obrazu. Funkcja ta eliminuje problem poruszenia aparatu i rozmytych zdjęć. Dzięki temu nie musisz się martwić o przypadkowe ruchu aparatu podczas fotografowania. Canon 5d Mark III wykrywa drgania aparatu i automatycznie koryguje je tak, abyś zawsze mógł mieć doskonałe zdjęcia i filmy bez rozmycia. Zgranie zdjęć i filmów z Canon 5d Mark III jest bardzo proste.

Aparat można podłączyć do komputera za pomocą kabla USB. Jest to najprostszy sposób, aby móc wygodnie wyświetlać swoje ulubione zdjęcia i filmy na komputerze i ostatecznie wydrukować fotografie. Można również skopiować materiał poprzez wyjęcie z body kart pamięci i umieszczenie ich w czytniku kart w komputerze. Canon 5d Mark III posiada trzy różne tryby fotografowania. Tryb fotograficzny cyfrowy, tryb normalny film, oraz tryb HDR.  Aparat ten, pomimo swoich stosunkowo niewielkich rozmiarów ma wielka wartość i możliwości. Pozwala fotografom uzyskać profesjonalne zdjęcia i filmy. Canon 5d Mark III zawiera również funkcję sprzężonego systemu zwanego HDR. Opcja ta pozwala na wykonywanie niesamowitych zdjęć, przypominających połączenie realistycznych fotografii, komiksu i fantazji. Ten aparat posiada również fluoryt zainstalowany w swoim obiektyw. Fluoryt pozwala na robienie zdjęć z ostrzejszymi szczegółami.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment