Lustrzanki Canon EOS 5D Mark II i Mark III nie tylko do robienia zdjęć

Aparaty cyfrowe typu lustrzanka charakteryzują się doskonałością, profesjonalizmem oraz niesamowitymi możliwościami w robieniu nie tylko zdjęć ale również i filmów.

Jeśli chodzi o aparat typu Canon EOS 5D Mark II z pewnością możemy na nim polegać przy tworzeniu profesjonalnych filmów video opatrzonych muzyką oraz ciekawą jakością obrazu.

Canon EOS 5D Mark II jako jeden z pierwszych aparatów typu lustrzanka został wyposarzony w funkcję Full HD, która daje pożądany rezultat odtwarzania obrazu wraz z wiekszą głebią barw i dźwięków, bo to głównie dźwięk i jego jakość powodują że, filmy ogląda się z ciekawością i zainteresowaniem godnym profesjonalnych filmów.

Jeśli chodzi o lustrzankę Canon EOS 5D Mark III jest to aparat już całkowicie fachowy  i świetnie sprawdza się podczas nagrywania filmów oczywiście w jakości Full HD o częstotliwości 1080p. Przestrzenny dźwięk, głębia koloru oraz naturalność i zawodostwo podczas kręcenia filmów to właśnie te cechy najbardziej charakreryzują Canon‚a Mark III.  Aparat po dołączeniu do niego szerokokatnego obiektywu firmy Canon staje się w pełni profesjonalną kamerą wykorzystywaną do robienia filmów, wideoklipów oraz zapisów z różnego rodzaju reportarzy czy też przyjęć weselnych, komunijnych i studyjnych sesji fotograficznych.

Oba typy lustrzanki Canon 5D świetnie sprawdzają się przy kręceniu różnego rodzaju ruchu, jakość obrazu jest wyrazista, a barwy oraz dodatkowo zamontowane statywny mogą stworzyć naprawdę piorunujacy efekt.

Lustrzanki Canon EOS 5D Mark II i Mark III polecam szczególnie podczas tworzenia wysokiej jakości reportarzy oraz filmow video z wykorzystaniem ostrego światła oraz ciemni, gdyż w takich warunkach również możemy sprawdzić funkcjonalność naszych aparatów.

Oczywiście podczas zmiennych nastrojów pogodowych wykorzystajmy czas i nakręćmy naszym Canon’em wspaniały pełen barw i ekspresyjnych kolorów film o czym tylko chcemy i gdzie chcemy.

Na dzień dzisiejszy firma Canon stworzyła lustrzanki o możliwościach cenionych przez najlepszych montażystów oraz fotografów na świecie.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment