Podstawowe właściwości modeli canon 5d mark 1, mark 2 i mark 3

modelNa pewno wielu z nas decydując się na kupno nowego aparatu chce bardzo dokładnie poznać wszystkie jego parametry. Dzięki temu dużo łatwiej będzie można podjąć ostateczną decyzję. Jak wiadomo są takie marki sprzętów, które od dawna słyną z niezawodności. Jednak wcale nie oznacza to tego, że w momencie ich kupowania można nie zwracać uwagę na ich parametry. Zawsze, bowiem należy bardzo dokładnie dowiedzieć się czy wybrany model będzie tym idealnym. Firma Canon bardzo często na rynek wypuszcza nowe coraz to nowocześniejsze modele aparatów. Na pewno do jednych z nich należą te pochodzące z serii mark 1, 2, 3.

Każda ta seria różni się od siebie kilkoma właściwościami. I dlatego też by zdecydować się na konkretną lustrzankę musimy bardzo dokładnie dowiedzieć się, jakie są to różnice. Na pewno wszystkie te 3 serie mają innowacyjne zastosowania. Obecnie wiele innych lustrzanek bazuje na tego typu pomysłach. Jednak decydując się na serię z firmy Canon mamy zapewniony aparat na bardzo wysokim poziomie. W trzech seriach pojawia się funkcja cichego robienia zdjęć, co na pewno dla wielu z nas będzie idealnym rozwiązaniem. Również funkcja taka jak czyszczenie matrycy jest nowością, i na pewno spodoba się to wielu nabywcom. Seria mark 3 wyróżnia się także większą matrycą, dzięki czemu można pozwolić sobie na zdjęcia o bardzo wysokiej rozdzielczości. Ten fakt na pewno zadowoli osoby zajmujące się zawodowo robieniem przeróżnych zdjęć. Również nowym i dotąd niespotykanym zastosowaniem jest obudowa pyłoszczelna. Dzięki temu można bez przeszkód wykonać dobrej jakości zdjęcia w każdych warunkach nawet tych bardzo złych. Jak wiadomo nie zawsze mamy czas na to by wytrzeć obudowę a wówczas wpływa to na jakość naszego zdjęcia. I dlatego tez wiele osób będzie bardzo zadowolonych z tego typu rozwiązania.

W dużej mierze te trzy serie lustrzanki Canon nie różnią się od siebie. I dlatego też wiele osób nie do końca będzie wiedziało, na jaką się zdecydować. Najlepszym wówczas rozwiązaniem będzie udanie się do specjalistycznego sklepu i na pewno tam otrzymamy wszystkie ważne dla nas porady oraz wskazówki. Na pewno należy sprzęt ten dostosować do naszych umiejętności oraz do naszych oczekiwań. Na pewno cena, choć jest większa niż w innych firmach będzie stosowna do tego co firma Canon nam oferuje. Również, co ważne nabywamy bardzo dobry sprzęt pozwalający nam robić zdjęcia na wysokim poziomie.

Comments on this entry are closed.