Podwodne zdjęcia i filmy z Canon 5d Mark II i III

5D mark IINurkowanie nie może się obejść bez użycia podwodnych aparatów cyfrowych. Spróbuj sobie wyobrazić nurkowanie w rozległych błękitnych morzach, ze wszystkimi mistycznymi stworzeniami i rzadkimi morskimi formami życia, nie mając przy sobie żadnego urządzenia do rejestrowania obrazów. Jeśli jesteś nowy w świecie nurkowania, to najprawdopodobniej chciałabyś jak najwięcej zapamiętać ze swojej wyprawy na dno oceanu. Zarejestrować wszystkie przebywające tam stworzenia, życie koralowców i wiele innych ciekawych sytuacji. Oczywistym rozwiązaniem dla wszystkich jest to, aby wyposażyć się we własny aparat do nurkowania. Swoim znajomym nurkom polecam kupić Canon 5D Mark II.

Aby rozpocząć, poszukiwania pierwszego aparatu nurkowego należy zrobić wywiad cenowy i poznać żargon technicznych. Będzie on stosowany w każdym ze sklepów. Jednak poszukiwanie najwyższej jakości podwodnych aparatów cyfrowych w rozsądnej cenie powinny być głównym priorytetem twoich działań. Canon 5D Mark II w połączeniu wodoodporną obudową Ikelite, to idealne zestawienie, które oferuje wszystkie rzeczy, w które wyposaży być powinien aparat do nurkowania. Najlepszą rzeczą jaką możesz w tym momencie zrobić, to rozpoczęcie poszukiwania aparatu Canon 5D Mark II lub Mark III. Dlaczego akurat te modele, a nie inne? Ponieważ bez wątpienia są to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania. Z każdym rokiem, producenci aparatów wydają kolejne, ulepszone modele. Jednak wśród wielu różnych aparatów, Canon 5D Mark II był i nadal jest złotym standardem. Zarówno wśród aparatów do nurkowania, jak i codziennych zastosowań.

Canon przebija cała konkurencję wieloma niesamowitymi funkcjami. Canon 5d Mark III został wyposażony w najnowszą technologię, zapewniającą obraz w najwyższej jakości. Mamy w nim dostęp do zaawansowanego interfejsu i menu, które jest bogate, ale proste w obsłudze. Dzięki temu obsługa aparatów Canon 5d jest naprawdę łatwa do przyswojenia. Od premiery we wrześniu 2008 roku, Canon 5d Mark II jest najchętniej kupowanym aparatem DSLR. Aby nie zanudzać Was technicznym żargonem, przedstawiamy najważniejsze właściwości, jakie posiada aparat Canon 5D. To co w nim najważniejsze, to możliwość nagrywania filmów wideo w jakości HD. Canon 5d posiada nie tylko największy wybór obiektywów dla profesjonalnych użytkowników, ale również dysponuje szeroką gamą obiektywów dla zwykłych i mniej wymagających użytkowników. Canon EOS 5D Mark II dyskwalifikuje swoich rywali, jeśli chodzi o rozdzielczość i mnogość funkcji. Dzięki przystępnej cenie, aparat ten jest doskonały zarówno do zdjęć na sucho jak i podwodnych.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment