Wyjątkowe chwile uchwycone na zdjęciach

fotografia ślubnaPrzygotowanie wesela to dla wielu spory wydatek. Dlatego też czasem można poszukać oszczędności, ale bez rezygnowania z wielu przyjemności. Wesele można urządzić w niewielkiej restauracji, zamiast wybierać najdroższy hotel. Również pamiątka w wesele czyli zdjęcia ślubne nie muszą nas kosztować fortunę.

W tym celu możemy skorzystać z usług fotografów amatorów. Najlepiej jest poszukać wśród młodych osób, najlepiej studentów kierunków filmowych i fotograficznych. Oni mają na pewne potrzebne umiejętności, ale nie zażądają sobie wygórowanej ceny. Fotograf na wesele wcale nie musi być dyplomowanym fotografem z wieloletnim stażem zawodowym – zobacz więcej. Czasem osoby, które są amatorami mają inne spojrzenie i są bardziej wrażliwi. A my przy okazji możemy zaoszczędzić na usługach fotograficznych.

Często się zdarza, że czasem wśród grona znajomych czy rodziny mamy osobę, która interesuje się fotografią i ma tak zwane oko. Może nie jest to profesjonalny fotograf, ale nierzadko okazuje się, że zdjęcia wychodzą nawet lepsze, bo taka osoba ma po prostu pasję i naprawę kocha to co robi. Czasem osoba, którą dobrze znamy i ona nas wykona te osobiste fotografie dużo lepiej niż obca osoba. Warto dowiedzieć się też, czy fotograf posiada aparat pełnoklatkowy, bowiem może robić dzięki temu również wspaniałe filmy.

Comments on this entry are closed.