Zasilanie

Zamienniki akumulatorów LP-E6 są dobrej jakości i na bardzo długo stanowią zasilanie dla danego sprzętu. Jeżeli jesteśmy posiadaczami aparatu Canon 5D Mark II 7D 60D doskonałym rozwiązaniem jest akumulator LP-E6 Newell. Jest to co prawda zamiennik oryginału, ale w pełni spełnia oczekiwania użytkowników. Kosztuje nie dużo, bo jedyne 159 złotych i można go dostać w sklepie internetowym winmar.pl. Zamiennik ma niemal identyczne parametry co oryginał. W każdej chwili możemy go doładować i nie musimy sprawdzać, czy jest jeszcze naładowany, czy też całkowicie się rozładował. Użytkownicy cenią sobie w zamiennikach niską cenę i duża jakość. Oryginalny akumulator LP-E6 kosztuje niemal dwa razy tyle i nie każdy może sobie na niego pozwolić. Nowell postarał się, aby jego zamienniki były jak najlepiej odwzorowaną wersją oryginału. W momencie, kiedy będziemy pierwszy raz używać akumulatora, trzeba go sformatować, aby w pełni mógł spełniać swoje funkcje. Formatowanie można zrobić w bardzo łatwy sposób. Wystarczy naładować go do maksimum i pracować na nim tak długo, aż sam się rozładuje. Po tym należy go jeszcze raz naładować na maksa i rozładować do zera. Taki zabieg powinno się powtórzyć kilka razy, aby akumulator działał tak jak należy.

Nie musimy kupować oryginalnego akumulatora Canon LP-E6, aby nasz sprzęt działał poprawnie. Zamiennik jest litowo jonowy i posiada napięcie 7,4 V. Jego pojemność wynosi 2000 mAh. Producent stworzył go z myślą o osobach, które pracują na lustrzankach Canon 5D Mark II i 7D i jednocześnie nie stać ich na oryginalny akumulator. Produkt został pozbawiony efektu pamięciowego, dzięki czemu możemy go ładować, kiedy tylko chcemy. Nie musimy czekać, Az akumulator całkowicie się rozładuje, abyśmy mogli go doładować. Jeżeli mamy oryginalną ładowarkę Canon nie musimy dokupować innej, aby naładować akumulator. Jest to zamiennik akumulatora Canon LP-E6. Prześledźmy dokładniej parametry oryginału.

Akumulator Canon LP-E6 jeśli jest oryginalny kosztuje 269 złotych. Cena jest dużo większa od ceny zamiennika. Oryginał jest w stanie po naładowaniu wykonać nawet osiemset zdjęć. Podobnie jak zamiennik, oryginalny akumulator można ładować w każdej chwili i nie trzeba czekać, do momentu aż całkowicie się rozładuje. Akumulator jest droższy od zamiennika, ale i tak więcej osób się na niego decyduje. Jest wykonany z dobrej jakości materiałów i na bardzo długo nadaje się do użytku. Jest droższy, ale na pewno bardziej funkcjonalny i trwały. Zamienniki też są dobrej jakości, ale co oryginał to oryginał. Pojemność oryginalnego akumulatora wynosi 1899 mAh. Po całkowitym naładowaniu akumulator umożliwia zrobienie ośmiuset zdjęć lub wykonanie dwu godzinnego nagrania. Jest bardzo trały o daje wiele możliwości. Osoby, które chcą, aby zdjęcia były w stu procentach idealne pod względem jakości powinny wybrać oryginał, a nie zamiennik, co nie oznacza, że zamienniki są gorszej jakości. Newell postarał się, aby zamienniki były jak najbardziej zbliżone do oryginałów i z pewnością mu się to udało.